January 2017

Tattoos

20. january 2017 at 23:00 | Cara | © lovelykendall.blog.cz

Kendall Jenner má celkem tři malá a skrytá tetování, která si nechala zhotovit u tatéra jménem Jon Boy - zde je jeho instagram. První tetování (vlevo) se nachází na jejím levém prostředníčku a je vytvořeno bílým inkoustem. Ukazuje zlomené srdce, které si nechala zhotovit společně se svou nejlepší přítelkyní Hailey Baldwin v roce 2015. "Moc se mi to tetování líbí. Bílé zlomené srdce zobrazuje anděla a červené (které má Hailey) zobrazuje ďábla," napsala o tetování Kendall na svůj web.
Druhé tetování (uprostřed) zobrazuje bílou tečku, jež nemá žádný skutečný význam a bylo opět vytvořeno bílým inkoustem, aby nebylo při focení či na přehlídkách vidět.
Třetí a zatím poslední tetování (vpravo) s černým nápisem 'Meow' si nechala Kendall vytetovat v červenci roku 2016 na vnitřní stranu spodního rtu. "Neexistuje žádný skutečný význam tohoto tetování. Jen jsem chtěla, abych mohla říct, že mám tetování na obličeji!"

Copyright © 2016 - present | Category: Kendall Jenner | « BACK HOME | RELOAD »

I'M BACK ♥

17. january 2017 at 20:02 | Cara | © lovelykendall.blog.cz |  Messages

Ahoj ♥ Vítám vás po opravdu dlouhé době (poslední článek byl vydán na konci srpna, heh) zpátky na tomto blogu LovelyKendall, který se zaměřuje na úžasnou modelku Kendall Nicole Jenner. Abych to zkrátila a také uvedla na pravou míru, dle přezdívky možná víte, že pocházím z blogu o Barbaře Palvin (BarbaraPalvin-Daily). Mezi roční pauzou na Daily-Models jsem si stihla založit postupně tři blogy; o Rihanně, Gigi Hadid a o Kendall Jenner, kde jsem používala přezdívku 'Gigi'. Původně jsem totiž nechtěla, aby někdo věděl, že vlastním i blog Daily-Models, aby si lidé nemysleli, že si založím blog a po týdnu skončím (vážně taková nejsem, jenom jsem hledala někoho, o kom by mne bavilo blogovat a už jsem nechtěla fansite s hodně modelkama - nakonec jsem našla Barbaru :D).
Na posledních dvou blozích (o Gigi a Kendall) jsem vydžela ubohé dva měsíce a poté, díky škole, nachvíli skončila, ovšem s tím, že se na ně zase vrátím. Bohužel jsem na oba blogy a jejich emaily zapomněla heslo, takže jsem musela zhruba po třech měsících napsat emailovou zprávu blog.cz, zda by mi stránku neuvolnili (jo, jsem blbá, měla jsem si ty hesla někam napsat). Rozhodla jsem se, protože Kendall mám výrazně raději, než Gigi, že chci znovu blogovat právě o ní.
Na blogu o Barbaře rozhodně nekončím, ale problém je v tom, že ona má vážně málo novinek - třeba jednu do týdne/dvou týdnů a mě blogování baví a čas mám, takže jsem chtěla blogovat ještě o někom, koho mám ráda stejně, jako Barbi ♥
Novinky začnu přidávat asi od zítřka, takže se máte na co těšit, bude toho hodně! :) Design zatím nechám ten od Foxx, vážně se mi líbí a ještě se mi neokoukal :D Jinak, pokud chcete spřátelit s tímto blogem, můžete zde (vubec nevadí, že jsme třeba affs i na mém druhém blogu o Barbaře, jen tak pro pořádek). Děkuji za pozornost, ač pochybuji, že to někdo dočetl až sem.

Wanna be my Affiliates?

17. january 2017 at 19:56 | Cara | © lovelykendall.blog.cz

Pokud byste chtěli spřátelit s blogem LovelyKendall.blog.cz, který se zaměřuje na krásnou modelku Kendall Jenner, rozhodně se zapište ♥ Předem vás chci upozornit na to, že ne každého, kdo se zapíše, přijmu, jelikož mne nemusí zaujmout téma či se o danou celebritu nezajímám, omluvte to tedy. Co bych si přála je to, abyste můj blog nenavštěvovali z nutnosti. Chápu, že ne vždy se vám chce komentovat, proto prosím, abyste články komentovali jen tehdy, kdy na to máte náladu a čas, dle toho také vypadají :) Všechna níže vypsaná pravidla budu samozřejmě plnit i já.

PRAVIDLA
» Musíte mít rádi Kendall Jenner
» Obíhat blog alespoň dvakrát týdně
» Nepsat urážlivé komentáře na adminku či Kendall
» Psát smysluplné komentáře (ne věty typu 'krásné fotky', 'moc jí to slušelo')

FORMULÁŘ
» Přezdívka
» Blog
» Důvod spřátelení?

La Perla

17. january 2017 at 19:53 | Cara | © lovelykendall.blog.cz
...brzy doplním...

LOVE Advent (2016)

17. january 2017 at 19:52 | Cara | © lovelykendall.blog.cz
...brzy doplním...